Baliček se skládá z

VARIANTA   I  -1500  kč

30 min ruční anti celulitni masáže

30 min hubnouci zabál

30 min lymfodrenaž

30 min formovaní postavy (banky nebo LPG (VYSAVAČ))

VARIANTA   II   – 1000 kč

30 min formovaní postavy (banky nebo LPG (VYSAVAČ))

30 min hubnouci zabál

30 min lymfodrenaž

 

Formování postavy provádíme několika způsoby – jedním z nich je přístroj AEROSONIC

Aerosonic je ultramoderní tělový přístroj, který navazuje na předchozí zkušenosti tělových přístrojů jako jsou LPG, Dermosonic, SilkLight a další. Byl vyvinut speciálně na odstraňování tukových podkožních nepravidelností a pro neinvazivní tvarování těla – body sculpturing. V současné době existují jen tři procesy, kterými zmenšíme celulitidu a tukové polštáře – přetlak, podtlak a ultrazvuk. Všechny kombinuje revolučním způsobem právě přístroj Aerosonic.

Aerosonic pracuje na bázi vzduchového podtlaku a ultrazvuku. Ultrazvuk díky tzv. „bublinkovému efektu“ likviduje tukové buňky, masážní hlavice v několika programech kombinuje efektivně podtlak a přetlak, kterými se ničí tukové tkáně. Užitím Aerosonicu se zlepšuje metabolismus organismu, jeho okysličení a lymfatický tok, kůže se prokrvuje, pročišťuje, zvyšuje se její tonus, vazivové struktury pod kůží se zpevňují. Bez bolesti, naopak v podobě příjemné relaxační masáže s jasným výsledkem měřitelným po každém ošetření.

Aerosonic lze využít zejména pro zlepšení projevů a léčbu celulitidy, zlepšení vzhledu a zpevnění pokožky, pro modelaci postavy (např. po invazivní liposukci), částečnou redukci váhy, pro odvodnění těla (lymfatickou masáž) a pro odstranění otoků, léčbu vad pojivových tkání, rehabilitaci.

masážní hlavice

Roll in Válečky se točí k sobě, tato metoda se používá k masírování tukových polštářů, čímž dochází k zeštíhlení.
Tvarování Roll up Válečky se točí oba stejným směrem, nasává se větší kožní řasa, používá se na úlevovou drenáž (pro méně zavodněné klienty), na zpevnění ochablé pokožky, na zpevnění hýždí a na celulitidu.
Zpevnění Roll out Válečky se točí od sebe, tato metoda se používá k vyhlazení pokožky. Stimulují fibroblasty, které produkují kolagen a elastin, pokožka se začne vypínat.

Přetlaková masáž: Závěrečná masáž Vám přetlakem „proklepe“ tělo a urychlí odstranění nežádoucích projevů celulitidy a tukové vrstvy.