Depilace tělovým přírodním voskem

  • Depilace voskem 1Depilace voskem je metoda odstranění nežádoucích chloupků na těle pomocí vosku. Kůže po depilaci může být mírně podrážděná, avšak to během jednoho dne mizí.

Depilaci voskem je možné provádět téměř na všech místech těla, od obočí, knírku, rukou, hýždí, přes třísla až k nohám. Kromě vosku se k depilaci používá žiletka, depilační strojek nebo depilační krém.

Průběh depilace voskem

Místo depilace se potře zahřátým voskem. Na něj se položí depilační pásky, na které se chloupky přichytí a strhnou. Podrážděnou pokožku ošetříme desinfekčním přípravkem. Aby depilace byla účinná, měly by chloupky dosahovat alespoň čtyř milimetrů. Bezprostředně po zákroku se nedoporučuje koupání v chlorované vodě a slunění.

Výsledek depilace voskem

Na rozdíl od epilace – kde dochází k destrukci růstového centra chloupku – je depilace metodou dočasnou. Pokožka zůstává hladká přibližně čtyři až šest týdnů. Při opakovaných procedurách chloupky slábnou a bolestivost zákroku se stává minimální. U přecitlivělé nebo alergické pokožky je vhodné použít jinou metodu odstranění.

Depilace voskem za tepla

 

Horní ret 80,-
Brada, tváře 100,-
Lýtka 290,-
Ruce celé 290,-
Hruď* 200 - 300,-
Podpaží 190,-
Třísla* 190 - 290,-
Nohy celé 490,-
Záda* 150 - 490,-
Břicho 190,-

DEPILACE CELÉHO TĚLA                                                        OD 500-900KČ