Bahno z Mrtvého moře . Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku,  vápník a stopové prvky, které jsou prospěšné pro regeneraci pokožky. Přírodní minerální bahno z Mrtvého moře je vhodné k péči o pokožku se sklonem k celulitidě, při výskytu lupenky a různých druhů ekzémů. Vhodné je i k celkové relaxaci.

Pokožce poskytuje dostatečnou vlhkost, hloubkově ji čistí a zklidňuje.  a dalších důležitých minerálů a, které působí uklidňujícím účinkem na celé tělo.  Bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Zábal doporučujeme pro zmírnění bolestí, při revmatismu artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev.

Výrazné účinky vykazuje bahno u celulitidy, akné, lupenky, ekzémů, lišejů, má relaxační a regenerační účinky. Zahřátím bahna před jeho aplikací dojde k rozpuštění krystalů solí a minerálů, snadněji se aplikuje. Zároveň je nahřáté na teplotu lidského těla pro aplikaci mnohem příjemnější a v kombinaci se zábalem dochází k maximálnímu využití solí, minerálních a stopových prvků a zvýšení léčebných a relaxačních účinků. Bahno lze aplikovat na pokožku CELÉHO TĚLO , kde působí jako revitalibazér,  detoxikace , učasny antysresovi učínek a uvolněni těla .Takto provedená procedura tělu dodá chybějící životu prospěšné látky.

Bahenní zabal 30 min (zada + ruce) = 650kč

Bahení zabal 60 min (cele tělo) = 1200kč

Baheni terapije 90 min– infra-sauna 30 min + bahenní zabal 30 min + 30 min lymfodrenaž = 1050kč

Baheni terapije 90 min– infra-sauna 30 min + bahenní zabal 60 min + 30 min lymfodrenaž = 1650kč

 

Hlavní a nej kouzelnější účinek bahenní terapie  je :   že účinek bahna ne jen se stará o Vaší pokožku ale ve spojení s infra saunou a  bohémskou  peče pilingu s soli s mertveho moře se postará o zmizení stresu  ,únavy a jemná a šikovné ruce masérky nebo maséra Vám dodají energií a naladí  Vás na delší dobu