Ultrazvukové čištěni pletí  ultr- špachtle

Předností ultrazvukového čištění pleti je bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pletí    které se dá provádět u všech typů pleti, obzvlášť u pleti se zánětlivými projevy spojenými s akné.

Cílem ultrazvukového čištění pleti je odstranění odumřelých kožních buněk, rozzáření pleti, detoxikační efekt, emulgování přebytečného mazu a částečně dochází k redukci melaninu (pigmentového barviva ).Dalšími účinky :  stimulace tkání , redukce vrásek , zpevnění pokožky , zvyšuje prokrvení a aktivuje kolagenní vlákna.

Další velmi účinnou metodou je jemná hloubková masáž ultrazvukovými hlavicemi využívající vibrace o frekvenci  která působí do hloubky a využívá se ke vpravování učinných látek a žehlení pleti obličeje.

Těmito metodami můžeme řešit významné problémy především akné , řešitelné porý dále učinné působí na zklidnění podrážděné pletí , zlepšení stavu kuperózy (žilky)a intenzivní hydratace s liftingem.

 

Ošetřeni doporučuji pro aknózní , dehydratovanou , suchou i zralou pleť , kde ultrazvuk příznivě působí na vyžehlení vrásek a vpravování kosmetických sér a ampulí do pleti.

Macka + ul.spachtle =850kč

KOSMETICKE ošetřeni +ul.čisčení 1500kč