NFRASAUNA

 

Zdraví má každý z nás jen jedno a je to nejdůležitější věc každého člověka. A tak je dobré o něj správně a neustále pečovat, chránit si jej. Jednou z možností jak snadno pečovat o naše zdraví je pořídit si na chatu, do bytu či rodinného domu infrasaunu. infrasauna 

solna_terapie

materialy_kombisauna

faq_kombisauna

Princip infrasauny

Někdy se můžete setkat s názvem infrakabina. Infrasauna je nejen dobrá pro udržení si zdraví, ale je to také dobré řešení pro milovníky tepla v chladných dnech každoročního období. Infrasauna je kabina, složená z několika panelů. Je vyráběná z odolného a velmi kvalitního dřeva. Většinou se infrasauny vyrábějí ze smrku, cedru, biodesek nebo laminodesek. Vytápí se pomocí speciálních keramických zářičů a vydává infračervené teplo. Infrapaprsky nezahřívají vzduch, ale zahřívají tělo – těla lidí uvnitř infrasauny. Teplota při saunování se pohybuje mezi 30 – 55°C. Použití infrazáření je šetrné, účinné a bezpečné. Čas pobytu v infrasauně lze nastavit a po uplynutí doby saunování se infrasauna automaticky sama vypne. Nemáte tak žádnou starost, nemusíte hlídat čas a můžete si jen v klidu a v pohodlí vychutnávat relax a celkový pobyt v sauně.

 

Sálavé teplo

Některé infrasauny jsou vybaveny ionizátorem kyslíku, který zlepšuje kvalitu vzduchu v infrasauně. Infrasauny využívají sálavého tepla. Díky prohřátí organismu dochází k intenzivnímu pocení při nižší teplotě vzduchu, než jak to bývá u klasických, parních saun.
K výhodám infrasaun ze zdravotního hlediska patří podpora látkové výměny člověka, infrasauna pozitivně působí proti stresu a psychickému i fyzickému napětí, přináší tělesnou svěžest, navozuje klid a pohodu každému člověku. Saunování prováděno nejlépe každodenně a pravidelně posiluje obranyschopnost těla, zabraňuje nachlazení, chřipce a různým virózám. Prokrvuje a čistí pokožku, potlačuje vznik akné, uvolňuje dech a pomáhá také při redukci váhy.

Existuje několik mnoho druhů a velikostí infrasaun. Pohodlí těchto moderních infrasaun si můžete užívat sami, ve dvou nebo v přítomnosti několika osob. Infrasauny dodáváme také rohové. Díky jejich velikostem a nenáročností jsou vhodné do jakýchkoliv prostor, i do menších bytů, fitness, wellness klubů nebo jiných, různě velikých místností.

Patříte k uživatelům saun a rádi využíváte jak klasické parní sauny tak i infrasauny a nechcete se vzdát komfortu možnosti výběru, ale nechcete investovat do dvou samostatných kabin? Pak máme pro Vás unikátní řešení – první v ČR. Jedná se o kombinaci infrapanelů Wellina a parních kamen v jedné kabině – kombisauně. Vysoce kvalitní odolné infrapanely je možné provozovat jako plnohodnotnou infrasaunu, nebo je možné jejich vypnutí a zapnutí pouze parních kamen. Pokud chcete využít předností a výhod obou saun a méně zatěžovat svůj organizmus, můžete zapojit obě technologie současně. Kombisauna tak uspoří nejen pořizovací, ale i provozní náklady a sníží prostorovou náročnost.

Infrasauny a kombisauny je možné doplnit o celou řadu doplňkových příslušenství pro posílení fyzioterapeutických účinků. Doporučujeme použití solné terapie v provedení solných cihel a solných panelů. Colorbox umožňuje volbu barvy osvětlení sauny podle přání uživatele.

  • Hloubkové čištění kůže pomocí otevírání pórů se současným působením páry, obsahující antimikrobiální látky – phytoncidy;
  • Zlepšení krevního oběhu: při použití minisauny se cévy rozšiřují, uvolňuje se křečové napětí, což zvyšuje průtok krve do kloubů, svalů a do vnitřních orgánů;
  • urychluje metabolismus, aktivuje činnost potních a mazových žláz, což přispívá k rychlému vyplavování odpadních látek a toxinů z těla;
  • Léčivé látky z cedru a bylin, obsažené v páře, daleko lépe pronikají do kůže, než při „studeném“ použití. To nejen podporuje omlazení pleti, ale také normalizování nervově-cévního tonusu, zpomalování zánětlivých procesů a celkově zlepšuje zdravotní stav.

Co nabízíme?

Můžete u nás zakoupit cedrovou minisaunu, abyste si ji mohli sami doma, nebo na chatě nainstalovat a získat tak možnost pravidelně provádět ozdravující procedury. Námi nabízené minisauny mají celou řadu předností:

CENÍK OŠETŘENÍ

350 Kč -30 min

400 Kč-45 min

Permanentky

30 x 6   1 600 Kč

30 x 10  2 800 Kč

45  x 6  1 800 Kč

45 x 10  3 000 Kč

 

 

VIBRAČNÍ   PLOŠINA

 

Vibrační posilovací stroj je moderní a efektivní stroj pro formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci a odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému. Ve spojení s hubnoucím zábalem se tato kombinace stává nejúčinějším bojovníkem s celulitidou, stresem a nadváhou! Výsledky jsou měřitelné již po první aplikaci na obvodu těla!

- 10 až 15 minut na vibračním stroji (záleží na zdravotním stavu klienta) DOPORUČUJEME KOMBINOVAT S HUBNOUCIM NEBO SPEVNUJICIM ZABALEM

Vibrační posilovací stroj: funguje na principu vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich efektivnímu a intenzivnímu posilování. Cvičení na je časově nenáročné, přičemž stačí 10 – 15 min. cvičení s mírně pokrčenými koleny a výsledky se ihned dostavují. Pomocí tohoto vibračního stroje lze efektivně procvičovat celé tělo. Cvičení na vibračním posilovacím stroji je velmi efektivní, bezpečné a časově nenáročné.

beauty

Hlavní přednosti:

- možnost využití kombinovaných vibrací
- pomáhá k rychlému a efektivnímu formování postavy a redukci váhy
- při vibraci až třikrát zvyšuje účinnost cviků
- speciální masážní podložka s adhezním vroubkováním prokrvuje, uvolňuje a masíruje na vašich chodidlech, dlaních, hýždích, zádech …
- napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po fyzické námaze, sportu či cvičení
- lze jej použít také jako pomoc při léčbě revmatismu a jiných onemocnění kostí a kloubů
- zlepšuje krevní oběh
- účinně působí při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů
- zlepšuje rovnováhu a koordinaci
- účinný v boji s celulitidou
- bojuje se stresem a depresí
- zvyšuje tvorbu růstového hormonu

beautysmart

DOPORUČUJEM


Hubnoucí zábal s viditelnými výsledky: je založen na vlivu tepla a chladu, podobně jako v případě Kneippovy kúry. Aromaterapeutický zábal lokálně zrychluje krevní oběh a zvyšuje prokrvení kožních a podkožních oblastí. Tak tělo dostává signál k vyrovnání teplot a zvyšuje metabolickou aktivitu v ošetřovaných oblastech. Což umožňuje 4x účinněji spalovat přebytečné výživné látky a tuk v problémových partiích.

VÝSLEDEK: pokožka zůstává viditelně vyhlazená, dochází ke značnému úbytku tuků (měřitelné již po první aplikaci na obvodu těla) a organismus se celkově pročišťuje. Celkový tělesný metabolismus se urychlí až na deset dní (nedochází k zpětnému ukládání tukových zásob).

cenik

1 min=5,kč

10 min=45,kč                             10min x 10 = 400kč

20min=99kč                            20min x 10 x =800kč

30min=150kč                           30min x 10 =1250čk