REVOLUCE  V KOSMETICE

BOTOMAX       CENA  1 500Kč

korekce pod očima a kolem rtů 1 050

Bezpečnou zcela neinvazivní alternativou injekčních aplikací je revoluční BOTOX maska s obdobnými účinky jako botulin, ale bez použití jehel a toxických látek.  Je profesionálním kosmetickým přípravkem používaným nejen na pracovištích dermatologů, ale i v kosmetických salónech.  Revoluční maska vyhlazuje vrásky,  hloubkově hydratuje a obnovuje objem pokožky (kyselina hyaluronová a hedvábné proteiny), posiluje elasticitu (zinek, vitamín B3) a potlačuje formaci volných radikálů (vitamín E, selen). Tento účinek je cílený a lokální beze ztráty mimiky či jiných negativních průvodních jevů.
Maska je používána zejména pro odstraňování mimických  vrásek v okolí  úst a očí, vrásek na krku a oblasti dekoltu u žen i mužů od třiceti let. BOTOMAX je absolutně netoxický koktejl účinných látek a může být tedy používán i po dobu těhotenství či kojení.

Po prvním ošetření je viditelná redukce vrásek až  65%, po třetí aplikaci dokonce až 81%.

Účinek BOTOXU nastupuje postupně do tří dnů od aplikace obdobně jako u aplikací botulin toxinových injekcí,  ale i bezprostředně po odstranění masky jsou viditelná vyhlazení  a zlepšení kvality pleti.

Pro dosažení maximálního efektu je nutné podstoupit celou měsíční kúru 3, ve výjimečném případě 5 masek aplikovaných s odstupem deseti dnů. BOTOMAX se doporučuje používat u žen od 35 let.  Maska se nanáší na celý obličej včetně oblasti kolem očí a rtů, krk, dekolt. Nechává se působit po dobu 25 – 40 minut. Po uplynutí této doby maska částečně ztuhne a snadno se z pokožky odstraní. Maximální účinek masky je viditelný za cca 3 dny od aplikace masky. Pro lepší a výraznější výsledek doporučujeme k domácímu použití BOTODERM (krém s obdobným složením jako maska).

cena 1 150 Kč

BOTODERM noční krém se doporučuje používat pravidelně pro zlepšení a prodloužení účinnosti profesionální masky. Krém pro Botomax.

 

REVITAMAX

Okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel či jiných traumatických metod.
REVlTAMAX je doporučován u žen od dvaceti let (bez limitu horní hranice věku) a to zejména pro zlepšení kvality pleti, komplexní revitalizaci a rehydrataci, odstranění prvních mimických vrásek v okolí očí a úst, zahlazení stop stresu či únavy. Je vhodný též pro kritické zóny jako jsou vnitřní stehna, břicho či ruce.
REVlTAMAX nejnovější „rychlý lifting“ pokožky se soustřeďuje na tři hlavní oblasti revitalizace.
REGENERACE pleťových tkání a fibroblastu (vitamin A, D2, B1, B2, B9, B12, aminokyseliny, Ginseng Panax).
STIMULACE produkce kolagenu (Lysedines R + vitamin B2, B3, B5, B6, B8, C, E, Cu, Se), vitamíny skupiny B v kombinaci s Cu  zvyšují produkci koenzymu Q 10. (který je výrazně účinnější při syntéze „in vivo“ než při externí aplikaci).
HYDRATACE a mesodermální volumizace (kyselina hyaluronová, přírodní kyslík).
REVlTAMAX je též často používán při příležitostech, kdy žena požaduje „okamžité“ zlepšení kvality pleti (ples, obchodní jednání, svatba atd). Maska se nanáší na celý obličej včetně oblasti kolem očí a rtů, krk, dekolt. Nechává se působit po dobu 25 – 40 minut. Po uplynutí této doby maska částečně ztuhne a snadno se z pokožky odstraní. Revitalizační masku je vhodné opakovat jedenkráte za dva týdny. Pravidelné používání REVlTADERM denního krému zlepšuje a prodlužuje účinnost profesionální masky.

Revitalizace reaktivuje  vitalitu  pokožky  :
Stimuluje a aktivuje produkci kolagenu, posiluje elastinová vlákna, regeneruje svalovou hmotu.
Revitalizace  napomáhá k posílení přirozené ochrany hydrolipidového  filmu. V současné době patří k nejúčinnějším technikám revitalizace i odstraňování vrásek aktivní mezoterapie a mezolift..
Technika spočívá v mikro injekcích speciálních koktejlů účinných látek: vitamínů, aminokyselin, stopových prvků, kyseliny hyaluronové, přírodních výtažků a minerálů. Tato směs je rozptýlena (prostřednictvím injektáže) do celého mezodermálního povrchu (zóna nacházející se mezi dermis a epidermis).
Revitalizace zlepšuje hydrataci, regeneraci tkáni  a napomáhá znovu získání objemu pokožky, zabraňuje tak relaxaci pokožky na úrovni krku, dekoltu a tváří.

Cena 1 500 Kč za 1 proceduru

korekce kolem očí a rtů 1 050 Kč

Botox terapie : kosmetika + botox procedura + ultracvukové omlazení  =2500kč