FOTOOMLAZENÍ – NEBO FOTOREJUVENACE – IPL Silk Light

IPL-metoda fotoomlazení pleti je jednou z nejmodernějších a neinvazivních metod v současné době. Principem fotoomlazení je fototermolýza.

- co je to a jak působí -

Fototermolýza je metoda, při které impuls IPL-intenzivního pulzního světla proniká pokožkou a mění se na teplo. Při fotorejuvenaci dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší vrstvě kůže (dermis). V důsledku toho se kolagenová vlákna napnou a vytvářejí nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevňuje a vrásky se postupně vyhlazují o 40-60 %. Příznivě ovlivňuje i rozšířené póry, které se stahují až o 60 %.

Počet ošetření je po konzultaci stanoven individuálně, pohybuje se od 2-5 ošetřeni, zákrok se může opakovat po 14 – 21 dnech. Rozhoduje věk, stav pleti, elasticita pleti, … .

Výsledky jsou dlouhodobé, celkově pleť omládne až o 5 let a účinek přetrvává až 2 roky, ale nezabrání tvorbě nových vrásek či stárnutí pleti a tak po čase pravděpodobně pocítíte potřebu terapii podstoupit znovu. V letech bez intenzivního ošetření lze provést tzv. udržovací ošetření. Ošetření je vhodne pro muže a ženy od 28 let do 65 let . Výsledky ošetření je vhodné podporovat kosmetickými přípravky a kosmetickými ošetřeními.

Ošetření

se nedoporučuje aplikovat u osob, které používají kardiostimulační přístroj,

nebo jsou těhotné nebo trpí epilepsií.

Fotorejuvenace má i velmi dobré výsledky při

- odstranění rozšířených žilek,

- odstranění pigmentových skvrn,

- léčbě a odstranění akné

ceník

1  ošetření  2 500 Kč   3  ošetření  6 000 Kč

před ošetřením – po 4 ošetřeních