FOTOOMLAZENÍ & LIFTINNG

7

rose

Konec vrásek v obličeji

omlazení obličeje přístrojem Exilis.

 

Co je neinvazivní facelift Exilis?Jedná se o revoluční patentovanou technologii CRT (Collagen Refill Technology) neboli „technologii doplňování kolagenu“. Pomocí obličejového aplikátoru Exilis se na ošetřovanou oblast působí duální (dvojí) energií a to mechanickým vlněním (ultrazvuk)  a tepelnou energií (radiofrekvence). Působení této dvojí energie rozruší kolagenová vlákna pokožky a vzápětí po proceduře dochází ke zvýšení metabolické aktivity fibroblastů (buněk tvořících kolagen). Kůže je tak doplňována novým kolagenem. Pleť obličeje se vypne a zlepší se také její textura. Metodu lze provést, jak na ženské pokožce, tak na mužské.

 

Výsledky ošetření:- redukce vrásek- zpevnění pokožky a zlepšení prokrvení- pokožka vypadá mladší a jemnější

 

Jak ošetření probíhá?

 

 • odlíčíme pleť
 • uzemníme elektrodou
 • naneseme vodivý gel
 • aplikátorem kroužíme po dané oblasti – příjemně hřeje

 

Jak dlouho ošetření trvá?

 

Zhruba 30 – 45 minut

 

Kolik ošetření je potřeba absolvovat?Zlepšení struktury pokožky ve smyslu jejího vypnutí a lepšího prokrvení zaregistrujete již po prvním ošetření, pro dlouhodobý efekt je ale doporučováno absolvovat serii alespoň čtyř sezení a poté absolvovat dle potřeby tzv.udržovací terapii (jedno ošetření) zhruba po půl roce až roce nebo dle potřeby.

 

Mohu po proceduře na slunce?Ihned po ošetření se můžete zapojit do běžného života, nejsou potřeba žádná omezení. Energie působí v hlubších vrstvách pokožky a regeneruje ji zevnitř. Nedochází tedy ke  změnám na povrchu pokožky(olupování, zarudnutí apod.),proto nejsou potřeba žádné specielní krémy apod., není nutné vyvarovat se slunečnímu záření a je proto možné proceduru absolvovat na rozdíl od např.laserového ošetření v kteroukoliv roční dob

 

Kontraindikace ošetření přístrojem EXILISExilis

 

 • Kožní malignita probíhající nebo v anamnéze
 • Aktivní kolagenní nebo vaskulární onemocnění
 • Akutní infekční onemocnění
 • Implantovaný pacemaker nebo automatický defibrilátor
 • Jakékoliv jiné implantované elektrické zařízení
 • Kožní výplňové materiály (např. kolagen) v místě ošetření
 • Těhotenství a laktace
 • Rozsáhlé kovové zubní protetické implantáty (při ošetření v obličeji)
 • Multisystémová onemocnění (diabetes, hypertenze, ICHS, ICHDK, jaterní,ledvinová a renální nedostatečnost, atd.)

CENA

1)  Ošetřeni 1x  (obličej krk dekolt )     2500 kč

2) Ošetřeni  2x (obličej krk dekolt )      4000 kč

3) Ošetřeni   3x (obličej krk dekolt )      5000 kč

4) Ošetřeni 5x  (obličej krk dekolt )      6000kč

5)  Ošetřeni 1x  (paži nebo břícha nebo stehna    )      2000 kč

6)  Ošetřeni  3x  (paži nebo břícha nebo stehna    )      4500 kč

7)  Ošetřeni  5x   (paži nebo břícha nebo stehna    )      5500kč

 

Článek: Únorový „Mariane“ od Lucie Protivínské, která jako redaktorka časopisu zažila ošetření na tomto přístroji.

 

Bezbolestný facelifting

 

„Češi byli první, kdo přišli na to, že se dá energie radiofrekvence a ultrazvuku kombinovat. I proto dnes BTL spolupracuje s významnými odborníky v USA, kde se přístroj Exilis stal hitem. Podle mého i proto, že tenhle druh faceliftingu nebolí, nevyžaduje následovnou rekonvalescenci a má efektivní měřitelné výsledky. Mně zmizely vrásky na čele, ty kolem úst jsou mnohem nenápadnější, a dokonce už je vidět i brada. Podbradek mi totiž za posledních pár let dost narostl (zapracoval zákon přitažlivosti a taky nadváha), Exilis si s ním kupodivu poradil. Dlouho jsem si myslela, že na podbradek a povislé kontury v dolní partii obličeje platí jen klasická operace, při které vám kůži vytahují, ale na takový zásah máme všechny ještě času dost. Ten se dělá až po padesátce, předtím vyzkoušejte tuhle mnohem příjemnější metodu. Já neinvazivní facelefting přístrojem Exilis, který využívá patentované Collagen Refill Technology (CRT), jen doporučuji. Máte-li tenčí a velmi jemnou kůži jako já, budete zpočátku cítit velmi intenzivní teplo, skoro až pálení. Na druhém třetím sezení už vám to ale vůbec nepřijde. Tak rychle si kůže zvyká a tak rychle začínají kolagenová vlákna pracovat. Ty pokožku jakoby „vyztuží“ (kromě toho, že ji vypnou) a vy už nebudete cíit vůbec nic.“

 

 

 

 

 

 

 

 

FOTOOMLAZENÍ – NEBO FOTOREJUVENACE – IPL Silk Light

IPL-metoda fotoomlazení pleti je jednou z nejmodernějších a neinvazivních metod v současné době. Principem fotoomlazení je fototermolýza.

- co je to a jak působí -

Fototermolýza je metoda, při které impuls IPL-intenzivního pulzního světla proniká pokožkou a mění se na teplo. Při fotorejuvenaci dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v hlubší vrstvě kůže (dermis). V důsledku toho se kolagenová vlákna napnou a vytvářejí nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevňuje a vrásky se postupně vyhlazují o 40-60 %. Příznivě ovlivňuje i rozšířené póry, které se stahují až o 60 %.

Počet ošetření je po konzultaci stanoven individuálně, pohybuje se od 2-5 ošetřeni, zákrok se může opakovat po 14 – 21 dnech. Rozhoduje věk, stav pleti, elasticita pleti, … .

Výsledky jsou dlouhodobé, celkově pleť omládne až o 5 let a účinek přetrvává až 2 roky, ale nezabrání tvorbě nových vrásek či stárnutí pleti a tak po čase pravděpodobně pocítíte potřebu terapii podstoupit znovu. V letech bez intenzivního ošetření lze provést tzv. udržovací ošetření. Ošetření je vhodne pro muže a ženy od 28 let do 65 let . Výsledky ošetření je vhodné podporovat kosmetickými přípravky a kosmetickými ošetřeními.

Ošetření

se nedoporučuje aplikovat u osob, které používají kardiostimulační přístroj,

nebo jsou těhotné nebo trpí epilepsií.

Fotorejuvenace má i velmi dobré výsledky při

- odstranění rozšířených žilek,

- odstranění pigmentových skvrn,

- léčbě a odstranění akné

ceník

1  ošetření  2 500 Kč   3  ošetření  6 000 Kč

před ošetřením – po 4 ošetřeních

 

 

Neinvazivní facelift  EXILIS + IPL fotoomlazení

 • Neinvazivní facelifting Exilis Face
 • IPL fotoomlazení
 • Délka ošetření je 90 minut
 • Po obdržení poukazu rezervujte službu předem na uvedených tel. číslech
 • Rezervaci je možné zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak poukaz propadá bez náhrady

Pro koho je omlazení vhodné?

Přejete-li si omladit svou tvář, zbavit se vrásek zejména v oblasti očí, úst, na čele, v podbradku a na krku a celkově zlepšit strukturu své pleti, toto ošetření je pro vás to pravé.

Neinvazivní facelifting Exilis Face

Ošetření Exilis Face stimuluje tvorbu vlastního kolagenu, který přirozeně zvyšuje elasticitu pokožky, zlepšuje její strukturu a dodává jí tak mladistvý vzhled.

Mezi hlavní účinky ošetření patří:

 • Omlazení obličeje (tzv. rejuvernace) a neinvazivní facelifting
 • Zjemnění a zpevnění pokožky
 • Vyhlazení vrásek a jiných nerovností pokožky
 • Zlepšení struktury pleti a zvýšení její elasticity

Jak Exilis funguje?

Exilis vysílá do těla skrze pokožku radiové vlnění o vysoké frekvenci, které intenzivně zahřívá tělní tkáň až do hloubky několika centimetrů. Exilis má oproti jiným zařízením veliký náskok, protože účinky radiofrekvenceobohacuje o ultrazvuk. Právě toto jedinečné spojení nám umožňuje dosahovat skvělých výsledků v krátkém čase.

Během ošetření je pokožka chlazena, aby nedošlo ke vzniku popálenin. Ty představují riziko při ošetření levnějšími přístroji, které nelze doporučit.

Přednosti ošetření Exilisem

Exilis byl vyvinut českou společností BTL, světovou špičkou v oblasti zdravotnické techniky a zařízení pro estetickou medicínu, jejíž produkty jsou úspěšně exportovány do celého světa. Přístroj získal desítky ocenění v prestižních soutěžích na celém světě.

Bezpečnost a účinnost

Ošetření Exilisem je nejen naprosto bezpečné, ale také účinné, jak dokládají rozsáhlé klinické studie. Efekt omlazení byl patrný u všech pacientů. Vedlejší účinky zaznamenány nebyly.

Okamžité výsledky

Účinek je okamžitý – z našeho studia bude odcházet krásnější již po prvním ošetření.

 

1 ošetřeni –2500kč

2 ošetření -3700kč

3 ošetření –4500kč

5 ošetření –6000kč