Čokoládová masáž

Čokoládová masáž patří k nejoblíbenějším masážím

Čokoládová masáž PrahaČOKOLÁDOVÁ masáž

Výborné spojení exotiky a hřejivé uvolňující masáže

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl, jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol a kofein. Díky právě kofeinu je čokoládová masáž vynikající procedurou proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Čokoládová masáž - zážitek luxusu Exotická čokoláda z kakaových plantáží v Tanzánii

Procedura začíná peelingem ze solí z Mrtvého moře, esenciálních olejů,… Poté následuje masáž celého těla čokoládou (nebo čokoládovým olejem – záleží na výběru masáže) a končí zábalem z čokolády, která pochází z kakaových plantáží v Tanzánii. Po masáži Vás přikryjeme a necháme chvíli odpočinout. Po osprchování budete mít nádherně  sametovou pokožku  s čokoládovou vůní.

Přes čokoládovou masáž a zábal se do pokožky dostává  také fenyletamin, látka, kterou mozek hojně potřebuje při psychickém vypětí. Čokoláda stimuluje v mozku tvorbu dopamínu, uvolňuje endorfíny a serotonin – zdroje štěstí.

Čokoládová masáž Vám přinese pocit sebevědomí a krásy, zajistí skvělý vzhled Vaší pokožky. Ta bude projasněná a krásná, tělo uvolněné a osvěžené.

Kontraindikace: alergie na čokoládu, těhotenství, kožní infekce.

Čokoládová terapie zahrnuje:

  • peeling s jemnými slupkami kakaových bobů
  • aromatickou masáž s vůní čokolády
  • voňavý čokoládový zábal celého těla
  • aplikaci čokoládového tělového mléka

Dárkový poukaz

Tato uvolňující relaxační čokoládová celotělová péče je vhodná pro všechny milovníky čokoládové vůně– muže i ženy. Čokoládová masáž je rovněž oblíbeným dárkem.

Dárkový poukaz na čokoládovou proceduru obdržíte v luxusní obálce. Dárková poukázka je bez uvedení ceny procedury.

Čokoládová masáž   30min  750 Kč      60min  1 200 Kč

Čokoládová terapie (peeling, masáž, zábal) 60min  1 500 Kč   90min  2 200 Kč

Čokoládový peeling z kakaové pasty 450kč

Čokoládová masáž pro 2 osoby 60min  2 500 Kč, 90min  3 500 Kč + sauna zdarma + DÁREK

Dopřejte si společně ve dvojici sladkou čokoládovou masáž. Čeká Vás příjemný zážitek a relaxace.

Pro milovníky čokolády nabízíme jedinečnou čokoládovou masáž. Masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.

Zážitek Čokoládová masáž pro dva obsahuje:

Sladkou čokoládovou masáž  pro dva v luxusním studiu

objednávky a dotazy

Tel.: 775531595

skype madlenka2207

ipl@email.cz

Medová detoxikační masáž

Medová masáž – sladkost, která pomáhá!

Detoxikační masáž medem je jednoduchou masáží, která využívá blahodárných účinků včelího medu na lidský organismus a kompresních masérských hmatů. Medovou masáží dochází k odstraňování nahromaděných toxinů z organismu.

Toxiny se hromadí v lidském těle dlouhodobě.  Způsobují oslabování organismu a to je jednou z příčin snížené imunity, což pak v důsledku může vyvolat vznik různých nemocí. 

V průběhu detoxikační medové masáže se na kůži postupně usazují z těla vyloučené toxiny. Množství vyloučených usazenin a intenzita podráždění pokožky pak pomáhá určit oblasti v těle s možnými zdravotními problémy. Medová masáž má oživující účinek na celý organismus, dodává tělu energii.

Zážitek Medová detoxikační masáž obsahuje

  • 60-minutovou medovou masáž s trojím nanesením medu

60 minut, 1 osoba 1 590 Kč

60 minut, 1 pár 2 880 Kč

S peelingem, + dárek 90 minut, 1 osoba 2020 Kč

S peelingem, + dárek 90 minut, 1 pár 3 460 Kč

kontakty pro objednávku a dotazy tel.: 775531595

ipl@email.cz

Skype madlenka2207